.

.

New
5D DIY abstrakcyjne drukowania diamentowy malowanie buddyjski budda obraz płótno ozdobne sztuki łóżko pokoju obrazy bez ramki

5D DIY abstrakcyjne drukowania diamentowy malowanie buddyjski budda obraz płótno ozdobne sztuki łóżko pokoju obrazy bez ramki

€ 4.00
€ 5.15

Number
w magazynie

Wy-plugin-start Gorący towar $5.88 $8.4 $2.94 $4.2 $0.56 $0.8 $4.55 $6.5 $4.90 $7 $4.90 $7 $3.50 $5 $3.50 $5 Wy-plugin klasy Szanowni państwo :
wszystkie nasze diamentowe zestawy malarskie nie obejmują ramy i są semi-gotowe produkty, które wymagają, aby zakończyć go. oferujemy państwu narzędzia.płótno rozmiar : 30 X36 cm.
zdjęcie rozmiar : 25 X31 cm
.
wszystkie wymiary są mierzone przez strony, więc proszę pozwolić 1-2 cm.
żywica okrągły diamentuwaga : (nie zewnętrzna ramka) 1. Nasza firma akceptuje następujące transakcji : sprzedaż detaliczna : akceptujemy detaliczna transakcji dla wszystkich klientów na całym świecie. my nie zestaw minimum dla wszystkich towarów.hurtownie : akceptujemy hurtowego transakcji z wszystkich klientów z całego świata. w celu zmniejszenia ciśnienia zapasów, mamy zestaw partii większa niż lub równa 2 sztuk. jeśli chcesz się sprzedażą hurtową hurt, prosimy o kontakt z nami, omówimy cenę hurtową, tryb transportu i tak dalej. jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć zadowalające umowy.agenta dostawy : jeśli jesteś zagranicznych online sprzedawca, możemy zapewnić usługi agenta dostawy dla ciebie. gdy trading, proszę powiedzieć nam swoje nabywców do informacji adresowej wyraźnie, postaramy się zapewnić usługi dla ciebie, w tym samym czasie, będziemy w pełni szanować swoją tajemnicy przedsiębiorstwa, nigdy nie zrobić coś szkodliwe dla interesów swoje zachowanie.jeśli twój kraj i obszar nie są w wolnym kraju dostawy, możesz skontaktować się z nami, będziemy dostarczać państwu najlepsze sposób dostawy.2. Transport : nasze towary pochodzą z Chin kontynentalnych. po zaksięgowaniu płatności sukces, będziemy dostarczać towar w ciągu 3-5 dni roboczych. swoje towary będzie zazwyczaj przyjeżdża w ciągu 7 do 50 dni roboczych. w rzadkich przypadkach, to jest prawdopodobne, aby być opóźnione, w zależności od pogody i prędkości w twoim kraju i towarów. gdy towary są wysyłane, będziemy aktywnie śledzić status przesyłki.zazwyczaj używamy Chiny post działki transportu. w ogóle, towar zostanie dostarczony w ciągu 15 do 30 dni. ale istnieją inne rzeczy, które mogą być opóźnione, takich jak złej pogody opóźnienia do kraju i system opóźnień pocztowych do lokalnego pocztowych i tak dalej. w rezultacie, najdłuższy czas dostawy w Chinach wynosi 50 dni.dla spedycji klientów, możemy również użyć " ZTO express " za transport, zwykle w ciągu 30 dni.3. taryfy : po przybyciu towarów w swoim kraju, mogą być pewne taryfy w niektórych krajach. ta część duty będą wypłacane przez ciebie.

Datasheet

Płótno metoda pakowania:
Zwinięte
Wykorzystanie:
Obrazy
Materiał:
Żywica
Formularz:
Trójwymiarowy
Nazwa marki:
Hibah
Diament kształt:
Okrągły
Styl:
Klasyczny
Obszar wklejanie:
Częściowe
Opakowanie zewnętrzne:
Paper bag
Rama:
Nie
Typ wzoru:
Buddha statue
Liczba kolorów:
10
size:
30*36
Odnowiony

Produkty powiązane