.

.

New
Mop Miotła Uchwyt Organizator, 8 sztuk S-Typ Ścienny Czyszczenia Narzędzi Organizator, przestrzeń Saver Miotły Mopy Grabie Uchwyt, Nierdzewne

Mop Miotła Uchwyt Organizator, 8 sztuk S-Typ Ścienny Czyszczenia Narzędzi Organizator, przestrzeń Saver Miotły Mopy Grabie Uchwyt, Nierdzewne

€ 13.00
€ 13.88

Number
w magazynie

Mop Miotła Uchwyt Organizator, 8 sztuk S-Typ Ścienny Czyszczenia Narzędzi Organizator, przestrzeń Saver Miotły Mopy Grabie Uchwyt, Nierdzewne Wytrzymały Mop Posiadacze-Te są idealne do organizowania czyszczenia dostaw. Były one łatwe do zainstalowania. One instalacji z dwoma śrubami każdy, które są zawarte. Jesteś mop i miotła powiesić na nich łatwo i są łatwe do wysiąść. Hak ma gumowe typu materiału, który zapobiega ślizganiu swojej pozycji.Jest to naprawdę ładne opcja dla wiszące up cięższe mopy i miotły i rzeczy. Haki są mocne i trwałe, mają gotowy wygląd i grip dobrze. Są one naprawdę ładne do stosowania w garażu, narzędzie pokoju, wiaty lub w dowolnym miejscu wewnątrz domu. Ponieważ są one w 8 oddzielnych elementów można miejsca je tak, jak chcesz je.
Łatwy w instalacji, wygląda niesamowite, i haki, że posiada swój ciężki miotły. Ładnie do różnych uchwyt rozmiary ale posiada firmy. Haki są dość wytrzymały i złożyć z drogi, gdy nie jest używany. Można powiesić miotła, szybsze mop i szybsze duster i innych długiej rączce narzędzi.
HEAVY DUTY NARZĘDZIE HOOKS-Ten mop i miotła wieszak do być zbudowany bardzo dobrze. Ze stali nierdzewnej ciała jest stałe, wraz z S-haki. Oprócz miotły i mopy, należy użyć kilka w garażu lub ogrodnictwo rzucić do przechowywania grabie, łopaty, itp. jeden haki na każda jednostka daje mnóstwo miejsca do powieszenia wiadra, szmaty, lub innych przedmiotów, które może być zawieszony na hak.
Przestrzeń Saver-Czy kiedykolwiek potrzebne a mop lub miotła trzeba było iść na wyszukać gdzie to był lewa.. Szafie lub garażu? Obok lodówka? W pralni? Te haki są dokładne rozwiązanie dla twoich potrzeb. Jest to przestrzeń saver i organizatorów sen!! Nie więcej bałaganu!! Wyciągu, aby usunąć miotła lub mop. I po prostu naciśnij z powrotem w dół, aby umieścić go z powrotem w miejscu.
Te uchwyt mopa są silne i oczywiście dobrze wykonane, i niebieski i błyszczące ze stali nierdzewnej combo jest dość atrakcyjna.
Hak objęty jest lepki mocowana tworzywa sztucznego, które uchwyty na narzędzia i zatrzymuje go od upadku.
Utrzymać Pokój Organicznie i Pięknie : Nie Ma Miejsca Zajmując.
Organizowania Sypialni, Kuchni, Garażu lub Pralni z tym Tytuł, który Nie Potrzebujesz Więcej Miejsca.
Ten mop i miotła uchwyt daje bezpieczne, szybkie, i łatwy sposób na przechowywanie i zorganizować nie tylko miotły i mopy, ale znacznie więcej, jak również.
Łatwy w instalacji i obsłudze, to jest Idealny do stosowania w miotła szafa, pralnia obszar, garażu, rzucić, narzędzie pokoju, biura, i więcej.

Datasheet

Materiał:
Ze stali nierdzewnej
Odnowiony

Produkty powiązane