.

.

New
10 szt czarny prezerwatywy trwała Ultra Thin Penis Sleeve długotrwałe naturalnego lateksu smarowane antykoncepcji produkty Sex dorosłych

10 szt czarny prezerwatywy trwała Ultra Thin Penis Sleeve długotrwałe naturalnego lateksu smarowane antykoncepcji produkty Sex dorosłych

€ 2.00
€ 2.37

Number
w magazynie

Nazwa produktu : czarny King Kong Materiał : naturalnego lateksu
Okres ważności : 5 lat
Długość : 170±5mm Szerokość : 52±2mm Kolor : czarny Specyfikacja produktu : 10 pcs
Wysyłka : Wysyłka na całym świecie. (Z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO) Zamówienia przetworzone terminowe po weryfikacji płatności. gwarantujemy wysyłamy towary w ciągu 24-72 godzin po potwierdzeniu płatności, z wyjątkiem wakacji.Wysyłamy pocztą mała paczka, standardowa wysyłka, Premium wysyłka, w zależności od wyboru przy składaniu zamówień.Tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.Usługi czas tranzytu jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. Transit razy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 35 dni od płatności, prosimy o kontakt z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie jak najszybciej z odpowiedzi.
Pakowanie : Swoją prywatność jest niezwykle ważne do nas i z naszych dyskretnym opakowaniu można sklep w zaufanie. Przy zakupie sex produkty w naszym sklepie, będziemy chronić ciebie prywatności, nie martw się swoją prywatność wyciek!
Gwarancja : 12 miesięcy producenta ograniczona gwarancja na wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po otrzymaniu).Akcesoria pochodzą z 3-miesiąc gwarancji.Uszkodzone elementy muszą być zgłaszane i wrócił w okresie gwarancji (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia.Za wadliwy lub wadliwych produktów, proszę robić zdjęcia lub filmy, to my ponownie lub zwrot po potwierdzeniu.

Datasheet

Grubość prezerwatywy:
Normalne
Numer modelu:
Special Condom
Rozmiar:
10 pcs
Materiał:
Natural latex
Zapach:
Gumy
Obscene Obrazu:
Nie
Drogą płciową Sugestywne:
Nie
Typ artykułu:
Prezerwatywy
function:
Condoms
color:
black
packing:
10 pcs
Odnowiony

Produkty powiązane