.

.

New
60 sztuk Indywidualne Rzęsy Dla Budynku Ręcznie Sztuczne Rzęsy Rozszerzenia Narzędzia Makijaż Naturalny Długie Rzęsy Norek sztuczne rzęsy

60 sztuk Indywidualne Rzęsy Dla Budynku Ręcznie Sztuczne Rzęsy Rozszerzenia Narzędzia Makijaż Naturalny Długie Rzęsy Norek sztuczne rzęsy

€ 2.00
€ 2.90

Number
w magazynie

-4.72/lot 60 sztuk Indywidualne Rzęsy Dla Budynku Ręcznie Sztuczne Rzęsy Rozszerzenia Narzędzia Makijaż Naturalny Długie Rzęsy Norek sztuczne rzęsy Cechy :
-Aby twoje oczy jasne i atrakcyjne
-Dla partii i codziennego użytku
-Może być usunięte przez usuwania makijażu oczu
-Proste w użyciu i wygodne w noszeniu
-Dopasować swój przyczynowe i partii makijażu
-Może być używany wiele razy, jeśli są one używane i usuwane prawidłowo
Instrukcja użytkowania
Dokładnie usunąć rzęsy z etui.
Porównaj sztuczne rzęsy z oczu linie i wykończenia do odpowiedniej długości i szerokości, jeśli to konieczne Zastosuj klej wraz fałszywe rzęs korzenia z waciki.
Przytrzymaj rzęs na korzeń swoje naturalne rzęsy z dodać nieco ciśnienia na nim.
Pakiet Obejmuje :
60 sztuk Sztuczne Rzęsy(Klej nie jest wliczony w cenę) Czas dostawy Uwaga : Jeśli twój Czas nadchodzi Potwierdzenie, wciąż nie otrzymasz towar, prosimy o kontakt z nami, będziemy przedłużyć termin dostawy z góry.Jeśli po 60 dni nadal nie otrzymasz towar, prosimy o kontakt z nami, będziemy rozwiązać ten problem. Nie Sporu proszę : Proszę nie stosować sporu w ciągu 60 dni, Niech utrzymać dobre relacje biznesowe. Dzięki za wyrozumiałość.Kiedy otrzymałem na parcle, Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. Chcielibyśmy robić, co możemy zrobić, aby ci pomóc.PROSZĘ NIE zostawiaj nas 1, 2 lub 3-star Szczegółowe Sprzedawca Oceny Ponieważ oznacza "NIE jesteś zadowolony", equaling negatywną opinię. Jeśli nie jesteś zadowolony w każdym względzie, skontaktuj się z nami dla rozwiązanie.

Datasheet

Długość:
10mm, 12mm
Typ artykułu:
Fałszywe rzęs
Fałszywe eyelashe długość:
1 cm-1.5 cm
Numer modelu:
ECF76
Sztuczne rzęsy terrier:
Plastikowe czarny terrier
Ilość:
1 box
Fałszywe eyelashe typu:
Indywidualne lashes
Materiał fałszywe rzęs:
Włosy syntetyczne
Fałszywe rzęs craft:
Hand made
Nazwa marki:
efero
Rozmiar:
10mm/12mm
Sztuczne rzęsy styl:
Krzyżowe
Odnowiony

Produkty powiązane