.

.

New
2017 New Arrival ograniczone w czasie Gs Maszyna Do Czyszczenia Generator Pianka Dyszy Pistolet Wysokociśnieniowy Dla Karcher Hd Podkładka Samochód (cw037)

2017 New Arrival ograniczone w czasie Gs Maszyna Do Czyszczenia Generator Pianka Dyszy Pistolet Wysokociśnieniowy Dla Karcher Hd Podkładka Samochód (cw037)

€ 16.00
€ 17.45

Number
w magazynie

Maszyna do czyszczenia Pianki Generator Pianka Dyszy Wysokie ciśnienie Foam Gun Dla Karcher HD Ressure Podkładka Podkładka Samochód (CW037)   Opis : 1. it sprawia, że miękki puszysty śnieg pianka, zabawy i po prostu. 2. It działa z każdym myjek ciśnieniowych, małe i duże są wszystkie działa idealnie. 3. It oszczędza wodę, jest przyjazny dla środowiska. 4. to dotykowy mniej myjnia, oszczędza czas i energię. 5. gęstą pianę, mydliny stopu prętów i brudne na farby, co zmniejsza swirl towarowe i zarysowaniami. Jak Używać : 1. umieścić PTFE taśma na mosiężnej rurki (dwa wątki), każdy wątek potrzeb 50 cm taśmy PTFE. 2. włóż montażu/adapter z mosiądzu rury i rury ssącej na foam lance jednostki. 3. wypełnić płyn butelka z żądaną ilość szamponu. 4. wypełnić płyn butelki z wodą (dla najlepszych rezultatów, używać ciepłej wody, 20% szampon + 80% wody jest sugerowane). 5. wstrząsnąć płyn butelki, aby wymieszać szampon z wodą dokładnie. 6. dołączyć płyn butelka do foam lance jednostki. 7. przymocować montażu/adapter do ciśnienia pistolet podkładka, i można zacząć grać z nim. Dane techniczne : Zakres ciśnienia : 2000psi-5000psi (zarówno małych i dużych myjki ciśnieniowej doskonale współpracuje) Spieniania Wydajność : 5 Star (gwarantujemy jest to najlepszy foam lance w spieniania wydajność) Trwałość : 10 Lat. Gwarancja : 1 Rok (z wyjątkiem filtr siatkowy wewnątrz, jako filtr siatkowy może być zatrzymany jeśli wody źródłem nie jest filtrowana) Pojemność butelki : 1000 ml (1 L) Budowa Materiał : Mosiądz, Nylonu odpornego na (znany jako PA materiał), i HDPE butelki. Maksymalna Temperatura Wody : 60 OC Odporne na Chemiczne? Tak Pianka Zużycie Regulowany? Tak Spray Szerokość Regulowany? Tak Części zamienne Dostępne na sprzedaż? Tak (takich jak filtr siatkowy, części z tworzyw sztucznych i mosiądzu części są dostępne na sprzedaż)  

Datasheet

Typ uchwytu:
Palm Typ
Interfejs Materiał:
Miedzi
Strumień wody Typu:
Słupa wody
Materiał korpusu:
Miedzi
Materiał dyszy:
Inżynieria Tworzyw Sztucznych
Z Fajki Wodne:
Nie
Nazwa marki:
HPCMING
Model Number:
CW037
Odnowiony

Produkty powiązane